Romantyczna rocznica ślubu. Pozwól, że opowiem Ci o nas…

Niebawem Wasza rocznica ślubu…

Czy jednak pamiętasz, dlaczego pewnego dnia ze wszystkich twarzy wybrałeś właśnie tę jedną twarz? Ze wszystkich głosów, ten jeden głos. Z dotyków rąk – ten jeden dotyk. Jeśli chcesz przypomnieć o tym swojej najbliższej osobie, pomożemy odtworzyć Ci te najpiękniejsze chwile z Waszej historii.

Wasza historia w formie nagrania

Wiem, że najpiękniejszym prezentem na rocznicę ślubu są wspólne wspomnienia. Z tego powodu chcę zaproponować Państwu unikatowe nagrania, które będą przypominać o szczęściu, które pewnego dnia postanowiliście ze sobą dzielić.

rocznica ślubu

Piękno to pocałunek w czoło, to trzymanie się za ręce. To wspólny radosny śmiech i łzy wzruszenia.

Zrobimy dla Was nagranie mówiące o historii Waszej Miłości – opowieść o pięknie relacji, którą tworzycie. Bo piękno, mimo, że zdarza nam się o nim zapominać, jest wszędzie: to błysk w oczach ukochanej osoby, dostrzegalny tylko w ułamku sekundy. To cień uśmiechu na wspomnienie jej imienia. I zmarszczka na czole, w której zapisane jest więcej, niż tylko to, co widać na pierwszy rzut oka. Piękno to pocałunek w czoło, to trzymanie się za ręce. To wspólny radosny śmiech i łzy wzruszenia. I każde doświadczenie serca, które zapisane jest w naszych ciałach.

Jeśli rocznica ślubu, to tylko pełna wspomnień…

Chcemy przypomnieć Wam wszystkie te chwile w formie nagrania audio, abyście mogli do nich wracać w dowolnym momencie życia. Wszystkie szczegóły z Waszego życia, które będą zawarte w nagraniuzostaną ustalone przez Was – my natomiast ubierzemy je w piękne słowa. W tle nagrania pojawi się muzyka, a jeśli zechcecie, dołączymy do niego Wasze zdjęcia, odzwierciedlające tekst i jeszcze bardziej potęgujące emocje. 

Przykładowe nagranie

Powiedz, czego potrzebujesz?

Styl, w jakim wykonane zostanie nagranie, będzie zależał od Was – możemy je wykonać w wersji zabawnej, wzruszającej lub melancholijnej – jak tylko sobie zażyczycie. Całość oferujemy w formie pendrive’a lub płyty CD.

Oryginalny pomysł na prezent na rocznicę ślubu

Nagrania, które proponujemy idealnie sprawdzą się jako oryginalny prezent na rocznicę ślubu, niezależnie czy to będzie pierwsza, dwudziesta czy pięćdziesiąta rocznica. W każdym wypadku niewątpliwie będzie to niezapomniany podarunek, do którego będziecie mogli wracać. Nasze nagrania to również dobry pomysł, aby uświetnić celebrowanie rocznicyodtwarzane z głośników z pewnością wzruszy lub rozśmieszy nie tylko Was, ale i Waszych gości.

rocznica ślubu

Szukasz wymarzonego prezentu dla męża/żony?

Jeśli  zastanawiasz się co kupić na rocznicę i szukasz idealnego prezentu dla męża/żony, to nasze nagrania mogą okazać się trafionym wyborem. Dołożymy wszelkich starań, aby nie tylko wywołały uśmiech na twarzy ukochanej osoby, ale również podkreśliły znaczenie tego wyjątkowego dnia.

Zaskocz swoją ukochaną lub ukochanego i podaruj mu niezapomniany prezent na rocznicę ślubu. Zapewniam, że ten, o którym wspomniałam, na zawsze pozostanie w sercu Twojej drugiej połówki.

Zobacz ofertę na naszej stronie internetowej.

Autorka tekstu: Marta Byrska

www.wyjatkowypodarunek.pl

Co o tym myślisz?

Twój adres e-mail nie zostanie opublikowany. Wymagane pola są oznaczone *

Previous
NOWOŚĆ! AUDIO ZAPROSZENIA ŚLUBNE
Romantyczna rocznica ślubu. Pozwól, że opowiem Ci o nas…